Archiwum marzec 2004


mar 17 2004 konkurs
Komentarze: 0

Pozdrav!

Napisze teraz o konkursie wiedzy o Wejherowie, który byl w piątek (wcześniej mi się nie chcialo pisać :-) Pojechala cala nasza klasa. Byliśmy za szybko, więc się przeszliśmy. Trochę to byla dziwna wycieczka, bo przeszliśmy się w kólko(inteligentne...). W końcu doszliśmy na czas. Sam konkurs podzielony byl na dwie części: grupową i indywidualną. W grupowej byly 3 "konkurencje". Na początku odpowiadaliśmy na pytania. Naszą szkolę reprezentowali Maria L., Ania W.i ja. Poszlo nam tak sobie... Potem byl konkurs na sobowtóra. U nas wystąpil Pawel P. i... powalil reszte na kolana! Bylo trochę niesprawiedliwie, bo dostal tylko 0,5 punkta więcej, a nie 2 razy więcej!!! Potem publiczność zaprezentowala swoje haslo dotyczące konkursu. No i... dokopaliśmy reszcie!! Dostaliśmy 5 pkt więcej od reszty!! Dzięki temu zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce!!! Wyniki konkursu: 1.Gimn. nr1(ciekaweczemu zawsze wygrywają gospodarze???) 2. Gimn. nr 4 (to my :-) 3. Gimn. nr 3, 4. Gimn. nr 2. WW indywidualnym już nie poszlo tak dobrze... Ania i ja odpadliśmy w 1 rundzie (heh, wyszlo uczenie się na dzień przed konkursem,hehe),a Mariadoszla do przedostatniej rundy (a mówila, ze się nic nie uczyla...). Na koniec dostaliśmy nagrodę dla najlepszej publiczności-Grześki :-)

No to zbogom.

skrzynek : :
mar 11 2004 chopinalia
Komentarze: 1

Dobra vecer!! (chorwacki)

Dzisiaj byl troche inny dzień niż zwykle. Mieliśmy święto szkoly - Chopinalia (ciekawe czy ktos zgadnie jakiego mamy patrona??:-D). Rano byly zawody w siatke o puchar dyrektora szkoly, no i nasze mastery oczywiscie zajęly ostatnie miejsce (przed zawodami mówili: ''kolejny puchar do kolekcji''). No cóż, mówi się trudo i żyje sie dalej. Potem na 16 mieliśmy akademię przed wladzami miasta, w której też uczestniczylem. Wszyscy recytowali dobrze; nie bylo żadnej wtopy. Wydaje mi sie, że mówilem troche za szybko, ale nie bylo tak źle, myśle. Może będę jutro w TV, to zobaczę. Po uroczystosci, powolnym krokiem wrócilem do domu i pomoglem sie tatcie rozpakować, bo już wrócil z wyjazdu.

No to zbogom.  

skrzynek : :
mar 10 2004 ...,,,...
Komentarze: 0

Dobry viecar!

(Dzisiaj bialoruski)

Ogólnie ten tydzień nie obfitowal w wydarzenia, poza tym, że caly czas próbowaliśmy do CHOPINALIÓW (święto patrona szkoly), podczas którego będę recytować wiersz :-(   Najgorsze jest  to, że one są już jutro!!!!!! buuuuu Poza tym, przyjechaly jekieś muzykanty i daly nam taki se koncert w szkole (ale za to straciliśmy matmę :-))). No to idę oglądać mecz w TV.

Nara  

skrzynek : :
mar 05 2004 nic totalne nic tylko nuuuda
Komentarze: 1

As-salam alajkum!

(Dzisiaj arabski). Dlugo nie pisalem bo:

1)Nie moglem wlączać kompa :-(

2)Nie mialem o czym pisać, bo się totalnie nic nie dzialo (poza tym, że sie ta *#%$&*# buda zaczęla i tatusiek pojechal se do Niemiec (faaaaarciarz)

No to lajla sa'ida, bo się nic nie dzieje. 

skrzynek : :